Nowy raport w sprawie legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce

Nowy raport w sprawie legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce

Jak informuje serwis rynekbukmacherski.pl, na którym można znaleźć nowinki i ciekawostki dotyczące rynku bukmacherskiego w Polsce, spółki PBI oraz Genius Polska przeprowadziły badania na próbce 145 tysięcy internautów.

W zestawieniu, którego tematem są legalne polskie zakłady bukmacherskie, znalazły się 4 strony: STS, Fortuna, LVBet i Totolotek. Dla osób, które interesuje rynek bukmacherski w Polsce najważniejsze są 3 parametry uwzględnione w badaniu: real users czyli liczba użytkowników, korzystających z wymienionych stron, liczba odsłon, oraz średni czas jaki użytkownik spędza na stronie.

Jeśli chodzi o liczbę użytkowników, liderem jest serwis LVBet (65% jeśli chodzi o komputery oraz 53% całkowitego udziału). W środowisku mobilnym wygrywa jednak Fortuna (425 tys. użytkowników na komórkach). Pod względem odsłon liderami są z kolei Fortuna i STS. STS wygrywa też pod względem średniego czasu, jaki użytkownik spędza na stronie na komputerze.

Ogólny wniosek, jaki można wyciągnąć z badania jest taki, że dwoma liderami, jeśli chodzi o rynek bukmacherski w Polsce są brandy Fortuna, a także STS. Znawcy tematy oczekują, że w kolejnych zestawieniach pojawi się marka Forbeto, a także zakłady bukmacherskie Etoto.